Глава Пентагону Ллойд Остін відвідає Брюссель для участі в засіданні Контактної групи з оборони України

Міністерство оборони США оголосило про намір глави Пентагону Ллойда Остіна відвідати Брюссель наступного тижня. Він Прибуде в місто для особистої участі у засіданні Контактної групи з питань оборони України. Про це пише Укрінформ.

Речник Пентагону генерал Патрік Райдер у четвер підтвердив цю інформацію. Він наголосив, що міністр Остін та голова Об’єднаного комітету начальників штабів генерал Браун збираються взяти участь у засіданні, запланованому на 14 лютого в Брюсселі, Бельгія. Це буде 19-е засідання групи у форматі «Рамштайн» з моменту її створення у квітні 2022 року.

Очікується, що учасники засідання обговорять поточну ситуацію в Україні та спільні зусилля для забезпечення Збройних сил України необхідними військовими можливостями. Представник Пентагону також зазначив, що Сполучені Штати продовжують активно шукати можливості для підтримки України та співпрацювати з союзниками та партнерами з цією метою.

Крім того, 15 лютого Ллойд Остін приєднається до зустрічі міністрів оборони країн НАТО у Брюсселі.

Нагадаємо, на початку січня глава Пентагону пройшов лікування, яке включало госпіталізацію та реабілітаційний період. Він зазначив, що хоча ще не повністю відновився після операції та відчуває деякі болі в нозі, процес одужання йде добре.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: