Генпрокурор підозрює народного депутата у державній зраді

Генеральний прокурор України підписав повідомлення про підозру народному депутату, Олександру Пономарьову, від політичної партії “Опозиційна платформа — за життя” згідно статті 111 частина 1 Кримінального кодексу України, оголошуючи йому звинувачення у державній зраді. Про це повідомили в Офісі Генпрокурора України.

За даними слідства, народний обранець 25 лютого 2022 року вирушив з Києва до міста Бердянськ у Запорізькій області та перейшов на бік ворога. Перебуваючи на тимчасово окупованій території у м. Бердянськ, він організував здійснення підприємницької діяльності підконтрольних йому підприємств і надавав допомогу ворогу в окупації міста.

Після цього народний депутат повернувся на територію під контролем української влади. З Києва він продовжував координувати діяльність перереєстрованих на тимчасово окупованій території Запорізької області підконтрольних комерційних структур.

З метою виявлення та вилучення електронної обчислювальної техніки та телефонів, що містять докази його діяльності на користь ворога з використанням підконтрольних компаній, а також комунікації з представниками окупантів, наразі проводяться невідкладні обшуки.

Підозрюваному вручено клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

ДБР здійснює досудове розслідування у кримінальному провадженні.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: