Home » Новини Львова » Гасло “Слава Україні” планують узаконити

Гасло “Слава Україні” планують узаконити

В Україні хочуть законодавчо змінити військове вітання на “Слава Україні! – Героям слава!”.

Президент Петро Порошенко доручив розробити законопроект, згідно з яким замінять військове вітання в ЗСУ радянського зразка на “Слава Україні! – Героям слава!”. Про це у вівторок, 7 серпня, повідомив міністр оборони Степан Полторак, передає Укрінформ.

“Президент України доручив підготувати зміни до закону України, яким затверджуються військові статути, тому що це визначається у військових статутах, як треба вітатися. Такі пропозиції готуються, і сподіваюся, що після виходу з канікул народні депутати приймуть це в цілому”, – сказав міністр.
При цьому Полторак назвав раніше зареєстрований законопроект з цього приводу сирим.
За його словами, новий законопроект уже практично готовий. Суб’єктом законодавчої ініціативи буде президент – верховний головнокомандувач Збройних сил.
Міністр також підтвердив, що під час військового параду в День незалежності в Києві 24 серпня як військове вітання буде використовуватися “Слава Україні! – Героям слава!”: “Під час проведення параду ми якраз покажемо, що це більш українське, більш наше”.
Нагадаємо, 3 серпня в Києві на злітній смузі авіаційного заводу ім. Антонова відбулася перша репетиція військового параду до 27-річчя Дня незалежності України.
Очікується, що в цьому році парад буде одним з найбільших. У ньому візьмуть участь 4,5 тисячі військових і 250 одиниць техніки.
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: