Ґвалтують і знімають на відео: у Києві 20-річні хлопці “полюють” на дівчат

У Києві група з 5-7 чоловіків молодого віку споюють дівчат, а тоді ґвалтують і знімають це на відео. Потім кадри насильства поширюють у соціальних мережах.

Про це повідомила громадська діячка і режисерка Ярослава Кравченко на своїй сторінці у Facebook.

Підписниця скинула акаунт чуваків, які влаштовують вечірки, кличуть дівчат, накачують алкоголем і ксанаксом, потім знімають їх непритомними, голими. Є відео сцен ґвалтування руками і викладають це в Instagram та у закриті групи Telegram“, – пише Кравченко.

За її словами, ці хлопці з Івано-Франківська. Це компанія 5-7 людей двадцятирічного віку. Вони переїхали в Київ і влаштовують тут “вечірки”. Називають всю ту забаву “Покажемо вам, які кругом шлюхи”.

Маю повне ПІБ, реєстрацію машини – головного з них – Андрія Ярини. Хлопці заробили свої гроші на схемі з бінансом відомою як “Крутити Бінанс”, зараз займаються рефаундом. Це схема, де вони замовляють дорогий товар на Амазоні і просто не оплачують його, цим самим порушують закон і заробляють великі суми грошей“, – додає Кравченко.

Вона зазначає, що дівчат, які зафіксовані на фото і відео, поки що не ідентифіковано. Відповідно, жодних заяв від потерпілих немає.

Як уточнила користувач Instagram Anastasiia Bakulinaa, яка “випадково натрапила на контент, від якого досі не може відійти”. “Ксанакс – це одна з форм бензодіазепінів, які надають допомогу при тривожності та безсонні. Простіше кажучи, це транквілізатор. А ще простіше – наркотик. Наркотик, яким накачують дівчат у перемішку з алкоголем“.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: