Home » Новини України » Готував теракти проти політиків та активістів: функціонер «ЛНР» (ФОТО)

Готував теракти проти політиків та активістів: функціонер «ЛНР» (ФОТО)

До 9 років позбавлення волі засуджено ватажка терористично-диверсійної групи, який за завданням російських спецслужб готував теракти проти українських державних та громадських діячів.

Готував теракти проти політиків та активістів: функціонер «ЛНР» (ФОТО) Готував теракти проти політиків та активістів: функціонер «ЛНР» (ФОТО)

Готував теракти проти політиків та активістів: функціонер «ЛНР» (ФОТО) Готував теракти проти політиків та активістів: функціонер «ЛНР» (ФОТО)
СБУ затримала його у липні 2017 року в Харкові, де він планував влаштувати вибухи у пожвавлених місцях. 
Служба встановила, що у 2014-2016 терорист був активним учасником квазіутворення з позивним «Мордвін». У той час він командував підрозділом у структурі «КДБ ЛНР». Також у складі 2 армійського корпусу народної міліції «ЛНР» бойовик воював проти українських військових під Дебальцеве.
Тоді ж «Мордвін» був завербований представниками ГУ Генштабу РФ та 2 АК НМ так званої «ЛНР» – громадянином РФ Кудріним Д.І., позивний «Хуліган» та громадянином України Дерусовим С.Г., позивний «Одеса».
Після затримання терорист повідомив правоохоронцям про існування так званого чорного списку. До нього були включені державні та громадські діячі, яких планували ліквідувати спецслужби РФ і квазіреспублік, для залякування патріотично налаштованого активу, дестабілізації громадсько-політичної ситуації та штучного загострення внутрішньополітичних протирічь.
Наразі терориста визнано винним у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 258-3, ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України, і засуджено до 9 років позбавлення волі. Повідомляє СБУ.

Цей допис уже прочитано 99 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: