“Готуємося до гіршого”: в Дніпрі викопали 600 могил для можливих жертв Covid-19

Для зберігання тіл місто закупило тисячу щільних пластикових мішків.

У Дніпрі мер міста Борис Філатов відзвітував про карантинні заходи та протидію коронавирусной інфекції. Про це він написав на своїй сторінці в соцмережі.

Міський голова в черговий раз закликав городян не виходити з дому. Тим більше, що виходити-то і нікуди: в місті закрилися всі парки, сквери та водойми. А за їх відвідування дніпряни отримають штраф від 17 тисяч гривень.

«Почуйте мене: не можна гуляти по паркам, кататися на гойдалках, взагалі виходити з дому без крайньої необхідності. Без перебільшень – це питання життя і смерті. Тільки дотримуючись правил карантину можна уникнути масового зараження і не допустити перевантаження системи охорони здоров’я тисячами хворих », – акцентував Борис Філатов.
Він також підкреслив, що місто “готується до гіршого”, тому на території кладовищ викопано 600 могил, в яких, в разі піку захворюваності, будуть ховати померлих від Covid-19. До слова, для зберігання тіл місто закупило тисячу щільних пластикових мішків.

«Всі працівники моргів забезпечуються засобами індивідуального захисту. Найближчим часом буде заборонено проведення розтину померлих з схильним захворюванням або підозрою на коронавірус. Видача тел з моргів померлих буде проводиться в закритих трунах, тіла в герметичних мішках і піддані дезінфекції. На похоронах не можна бути присутнім більш ніж по одній особі на території в 10 квадратних метрів », – розповів міський голова.
В цілому, на боротьбу з коронавирусной інфекцією в Дніпрі – закупівлю медобладнання і засобів індивідуального захисту – витрачено 42,1 млн гривень з 98.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 190 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: