Home » Новини України » Головнокомандувач ВМС запропонував себе Росії в обмін на всіх полонених українських моряків.

Головнокомандувач ВМС запропонував себе Росії в обмін на всіх полонених українських моряків.

Ігор Воронченко готовий відправитися в російську в’язницю.

Головнокомандувач ВМС запропонував себе Росії в обмін на всіх полонених українських моряків.

Командувач військово-морськими силами України Ігор Воронченко запропонував себе в обмін на 24-х українських моряків, захоплених росіянами у полон в Чорному морі. Про це він заявив в інтерв’ю німецькій газеті “Bild”,пише “Українська правда” з посиланням на “Deutsche Welle Україна”.

За словами Ігоря Воронченка, він готовий відправитися в російську в’язницю, якщо президент РФ Володимир Путін відпустить на свободу затриманих моряків.

“У мене розривається серце, коли я бачу своїх солдатів, яких протизаконно утримують в Росії”, – заявив глава ВМС України.

У той же час, адмірал, на відміну від Президента України Петра Порошенка, не вважає, що військові кораблі НАТО змогли б допомогти Україні в Азовському морі.

“Існує угода від 2003 року, за якою будь-якому військовому судну для заходу в Азовське море необхідний дозвіл і від України, і від Росії. Це означає, що навіть якби Україна хотіла, Росія б цього не дозволила”, – підкреслив Ігор Воронченко.

У свою чергу, він закликав НАТО збільшити свою присутність в Чорному морі.

Раніше на конференції з питань морської безпеки головнокомандувач ВМС повідомив, що Україна проситиме турецьку владу закрити протоку Босфор для російських суден через агресію Росії в Чорному і Азовському морях, – пише “Українська правда”.

Фото: Deutsche Welle

Цей допис уже прочитано 111 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: