Home » Новини Львова » Головного тюремника Львівщини випустили під заставу

Головного тюремника Львівщини випустили під заставу

Вищий антикорупційни суд обрав запобіжний захід депутату Львівської облради, начальнику Західного міжрегіонального управління з питань виконання покарань Михайлові Дзюдзю. Пише Дивись.info 

Головного тюремника Львівщини випустили під заставу

Про це повідомляє Спеціалізована антикорупційна прокуратура. Суд частково задовольнив клопотання прокурора та детектива та застосував до підозрюваного запобіжний захід у вигляді застави у розмірі 630,6 тис. гривень. Крім того, на експосадовця покладено ряд процесуальних обов’язків, зокрема, прибувати до детектива, прокурора, слідчого судді, суду за кожною вимогою; не відлучатися за межі місця проживання без дозволу детектива, прокурора або суду; повідомляти детектива, прокурора або суд про зміну свого місця проживання та роботи; утримуватися від спілкування зі свідками у справі; здати на зберігання до Державної міграційної служби України свої паспорти для виїзду за кордон та інші документи, що дають право на виїзд з України; носити електронний засіб контролю (браслет).

Строк дії запобіжних заходів – до 25 травня 2020 року. Нагадаємо, слідством встановлено, що вищевказаний посадовець вимагав та щомісячно отримував від підпорядкованих йому керівників установ виконання покарань неправомірну вигоду. Посадовця було викрито 11 березня 2020 року в рамках спільної операції САП, НАБУ та СБУ. Михайла Дзюдзя затримали при отриманні хабара, розміром 1000 доларів.

Пише Дивись.info 

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 70 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: