Home » Новини Львова » Головний поліцейський Львівщини вимагає данину з місцевих бізнесменів, – ЗМІ

Головний поліцейський Львівщини вимагає данину з місцевих бізнесменів, – ЗМІ

Бізнесмени Львівської області звинуватили главу ГУ Національної поліції у Львівській області Василя Віконський, який раніше служив у спецпідрозділі «Беркут», в рекеті.

За словами підприємців, до них нібито почали приїжджати “посланці” від Віконський з вимогою щомісяця платити “данину” і передати частину бізнесу, пишуть журналісти видання “Вголос”.

Бізнесмени стверджують, що правоохоронці заздалегідь фабрикують кримінальні справи і нібито загрожують тюремним ув’язненням в разі відмови давати “відкат”.

За даними журналістів, які посилаються на інформацію бізнесменів, у вимаганні беруть участь нібито не тільки поліцейські Львівської області, а й співробітники Івано-Франківського і Хмельницького обласних главків поліції. У Віконський, як стверджують журналісти, добрі зв’язки з керівництвом поліції сусідніх регіонів.

Бізнесмени впевнені, що Віконський скоро буде відправлений у відставку. Саме тому, за їхніми словами, він намагається “повернути” гроші, які нібито були заплачені за призначення на посаду. Пише comments.ua

“Відставки Віконський вже кілька місяців добивається громадськість Львівщини та депутати Львівської обласної ради”, – зазначають журналісти

Цей допис уже прочитано 1314 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: