Головний медик Львова: «Ми спостерігаємо зростання кількості пневмоній»

За словами головного медика міста, за останню добу статистика позитивних ПЛР-аналізів є більшою, ніж за попередню добу, однак, враховуючи, що серед них є проби, які забирали ще в травні – на початку червня, то об’єктивна актуальна цифра дещо менша. Про це сказав Володимир Зуб в ранковому ефірі радіо «Люкс ФМ», пише пресслужба міської ради.

«Ми отримали за останню добу більше позитивних ПЛР-тестів, ніж за попередню, — 240. Але нових випадків з них по області 155. Тобто 85 — це ті результати, які прийшли нам з Києва чи інших лабораторних центрів ще з травня-початку червня, і навряд чи вони є сьогодні об’єктивними. А от з тих проб, що бралися в останні дні, — 155 позитивних, в місті Львові з них 74.

Якщо подивитись на динаміку останніх десяти днів, то в нас в середньому і був такий рівень нових випадків. Це не є критично, але це зростання плато, тобто те плато, яке було в травні – 30−40 хворих на добу, то зараз цифри зросли до 60−80. І дай Бог, щоб ми могли стабілізувати цю ситуацію на такому рівні”, — додав Володимир Зуб.

Зі слів Володимира Зуба, симптоматика захворювання не змінилась — це симптоматика гострого респіраторного захворювання на початках, а там, де стан погіршується, — одразу пневмонії.

«Ми спостерігаємо зростання кількості пневмоній і кількості у зв’язку з цим госпіталізацій. Тобто ситуація з пневмоніями гірша, ніж була на початку травня, пневмоній більше. Тому ми вчора прийняли рішення розміщувати хворих не тільки в ті лікарні, які від березня працюють з коронавірусом, але готувати кожну лікарню до того, що в них будуть такі пацієнти, і вони мають вміти з ними працювати, їх лікувати і захищати себе. Це ми озвучили міністру, що не тільки у Львівській області, а в країні треба таке запроваджувати. Він погодився», — пояснив керівник міського управління охорони здоров’я.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 147 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: