Home » Новини Львова » Голова громадської ради при Львівіській ОДА звинувачує Садового у налагодженні в місті системи корупційних “схем”

Голова громадської ради при Львівіській ОДА звинувачує Садового у налагодженні в місті системи корупційних “схем”

Затримання на хабарі чиновника Львівської міськради Олега Дроздова – це черговий епізод з корупційними “схемами”, які налагодив в місті мер Андрій Садовий, вважає голова громадської ради при обласній адміністрації, адвокат Андрій Болюбаш.

Про це чиновник заявив у коментарі 112.ua. Зокрема він розповів, що затриманий на хабарі начальник управління фінансового контролю Львівської міської ради займався тим, що стягував 1% від суми кожного тендеру на ремонт вулиць Львова. За словами Болюбаша, це була давно “накатана” схема: відсоток чиновник брав за узгодження кошторисної документації, яка в більшості випадків містила завищені розрахунки.

За його словами, затриманий на хабарі Олег Дроздов є “повністю довіреною особою Садового Андрія Івановича”. На своїй посаді він працює незмінно з лютого 2012 року.

Нагадаємо, що Олег Дроздов, керівник управління Львівської міської ради, був затриманий 5 березня під час отримання хабара. Він вимагав та отримував від переможців тендеру «відкати» за виконання певних умов по договору. Сума «відкату» становила один відсоток.

Фото: Департамент захисту економіки Національної поліції України

Голова громадської ради при Львівіській ОДА звинувачує Садового у налагодженні в місті системи корупційних "схем"

Зручніше читати новини з телефону? Підписуйся на наш Телеграм – 

Голова громадської ради при Львівіській ОДА звинувачує Садового у налагодженні в місті системи корупційних "схем"

Цей допис уже прочитано 201 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: