Гарнізонний храм у Львові придбав апарат штучної вентиляції легень

Львівській обласній інфекційній лікарні, в якій лікують хворих на COVID-19, гарнізонний храм передав апарат високоточної кисневої терапії із функцією вентиляції легень.

Гарнізонний храм у Львові придбав апарат штучної вентиляції легеньУсього три тижні знадобилося спільноті храму та меценатам, щоб зібрати необхідну суму для закупівлі цього медичного апарата, який завдяки сприянню Віри Беньо доставили з Китаю.

Зараз у храмі оголосили про збір коштів для придбання медичного обладнання та індивідуального захисту для медиків. Більшість прихожан цього храму — це військовослужбовці та жителі центральної частини міста.

Крок доброї волі зробила греко-католицька церква у Львові, яка віддала Патріарший дім для медиків, які чергують вахтовим методом у 8-й міській лікарні. Нині тут проживають 11 лікарів та медичних сестер, для яких організували триразове харчування. Патріарший дім може розмістити до 50 осіб. Церква готова прийняти працівників й інших львівських лікарень, де лікують хворих на коронавірусну інфекцію. Таке рішення було прийнято під час зустрічі представників Комісії у справах охорони здоров’я УГКЦ і міської ради.

У Патріаршому домі діє програма із забезпечення гарячим харчуванням малозабезпечених людей. Волонтери та працівники дому доставляють теплу їжу до 88 домівок.

За  потреби церква готова передати монастирські приміщення під шпиталі.

Богдан КУШНІР.

На знімку: Патріарший дім у Львові, в якому живуть медики.

Фото прес-служби міськради.

 

Цей допис уже прочитано 81 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: