Франція замовила 100 безпілотників для українських військових від Delair

Франція замовила у компанії Delair 100 безпілотних літальних апаратів для українських військових, які мають бути відправлені до України влітку цього року. Про це повідомляє міністр оборони Франції Себастьян Лекорню у Twitter

“Завдяки інноваційній програмі Франція замовляє у Delair 100 боєприпасів з дистанційним управлінням, які надійдуть в Україну цього літа”, – написав Лекорню.

Французький військово-промисловий комплекс отримає замовлення на виробництво двох тисяч таких безпілотників для французької та української армій, повідомив міністр.

“Загалом у нашій оборонній промисловості буде замовлено дві тисячі дистанційно керованих безпілотників. Для потреб наших військ та потреб України”, – зазначив Лекорню.

Delair виробляє кілька моделей розвідувальних безпілотників з дальністю польоту від 8 до 100 км. Дрони призначені для виконання завдань зі збору інформації, моніторингу та розвідки.

Лекорню не назвав конкретну модель безпілотника, яку отримають Збройні сили України. Проте за опублікованими фотографіями можна здогадатися, що це може бути модель Delair DT46. Цей безпілотник може пролітати близько 100 км і нести навантаження до 5 кг. При цьому він здатний приземлятися в автономному режимі на майданчик розміром 80 на 20 метрів.

На початку лютого прем’єр-міністр Франції Габріель Атталь повідомив, що Франція планує збільшити не лише фінансування допомоги Україні, але й розширити асортимент наданих озброєнь.

Президент України Володимир Зеленський раніше оголосив, що Франція надасть новий пакет військової допомоги, включаючи артилерійські настанови Caesar.

Крім того, уряд Франції шукає кошти на фінансування пакету військової допомоги Україні у розмірі 3 млрд євро після скорочення витрат країни.

Також недавно Франція внесла фінансовий внесок та модернізувала українські літаки МіГ-29 та Су-24М, щоб вони могли використовувати авіабомби, які будуть постачатися Києву з Парижа.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: