Home » Новини Львова » Французьке підприємство збільшує виробництво на Львівщині

Французьке підприємство збільшує виробництво на Львівщині

Підприємство “Клінгспор” переміщує із Франції на Львівщину частину виробництва.

Про це повідомляє прес-служба Львівської облдержадміністрації, пише  “Status quo”.

Голова Львівської ОДА Олег Синютка оглянув виробничі потужності ТОВ “Клінгспор” – підприємства з 100% іноземними інвестиціями німецької компанії KLINGSPOR AG у м. Великі Мости Сокальського району.

ТОВ “Клінгспор” є провідним виробником абразивних матеріалів з представництвом в більш ніж 39 країнах. Продукція компанії багато років використовується в металообробній, деревообробній промисловості, будівництві та інших галузях, та завдяки своїй високій якості користується попитом як на європейському, так і на українському ринках. Компанія працює на світовому ринку понад 125 років, а в Україні цього року планує відсвяткувати свою 10 річницю. Лише за останні чотири роки діяльності на Львівщині підприємство інвестувало в завод понад 7 мільйонів євро.

На сьогодні компанією збудовані виробничі, складські та адміністративні приміщення загальною площею 6,7 тис.м.кв. (м. Великі Мости, Сокальський район), та працевлаштовано понад 200 людей. І вже в цьому році планується переміщення частини виробничих потужностей з Франції в Україну.

Французьке підприємство збільшує виробництво на Львівщині

Цей допис уже прочитано 444 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: