Фільм “20 днів у Маріуполі” не увійшов до телеверсії “Оскара”

Представники Disney Entertainment пояснили відсутність нагородження фільму “20 днів у Маріуполі” у телеверсії “Оскара” тим, що їм було надто мало часу для трансляції церемонії нагородження всьому світу. За їхніми словами, для міжнародної аудиторії було заплановано лише 90 хвилин на цей захід. Про це повідомляє Українська служба Голосу Америки.

Компанія виправдалася тим, що вони заздалегідь визначили вибір номінацій для скороченої версії. Це було зроблено ще кілька тижнів тому під час процесу планування. Ці обмеження призвели до того, що окремі моменти, включаючи нагородження “20 днів у Маріуполі”, не потрапили до остаточного варіанту, який був представлений міжнародній спільноті.

Вони також наголосили, що у скорочену версію був включений зведений підсумок усіх пропущених переможців, включаючи “20 днів у Маріуполі”.

Фільм “20 днів у Маріуполі” отримав кінопремію “Оскар” у ніч на 11 березня. На церемонії вручення український режисер Мстислав Чернов висловив бажання обміняти “Оскар” на гарантії того, що Росія ніколи не нападатиме на Україну. Він також вірить, що фільм “20 днів у Маріуполі” допоможе світові краще розібратися в історії України.

Раніше стрічка отримала премію Гільдії режисерів США, перемогла на британській кінопремії BAFTA у категорії “Найкращий документальний фільм”. А також була відзначена Пулітцерівською премією. Крім того, фільм отримав приз глядацьких симпатій на фестивалі незалежного кіно “Санденс” у США.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: