Home » Новини України » ФЕЙК: у СБУ прокоментували відео з бійкою в автобусі через кашель пасажира

ФЕЙК: у СБУ прокоментували відео з бійкою в автобусі через кашель пасажира

Служба безпеки України відреагувала на відеозапис, який нещодавно став поширюватися в соцмережах. На ньому пасажири автобуса спробували силою виштовхати чоловіка після того, як він покашляв. Як повідомляє прес-центр СБУ, дане відео є черговим фейком. Як встановили кіберфахівці, подібний інцидент дійсно мав місце, однак значно раніше і не пов’язаний із коронавірусом.

“Зазначимо, що першоджерелами розміщення цього відео стали “боти”, зокрема, й проросійського спрямування. Згодом ці матеріали стали активно поширювати на сепаратистських та проросійських ресурсах. Аномальне “вірусне” поширення матеріалу вказує на залучення “ботоферм” для дестабілізації ситуації”, – заявили у спецслужбі.

Осіб, які поширюють фейкову інформацію, наразі встановлюють. У СБУ додали, що минулого тижня виявили 8 осіб, що розповсюджували фейки про коронавірус. “Спільно з Нацполіцією стосовно вказаних осіб вжиті заходи адміністративного впливу. Крім цього, встановлено, що один з таких “кіберактивістів” отримував завдання з країни-агресора на дестабілізацію ситуації через поширення фейків про COVID-19. Робота з виявлення та протидії фейкам продовжується”, – йдеться у повідомленні.

ФЕЙК: у СБУ прокоментували відео з бійкою в автобусі через кашель пасажира

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 55 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: