Фаріон звільнили з посади професора Львівської політехніки

15 листопада стало відомо, що колишню нардепку і мовознавицю Ірину Фаріон виключили з посади професора Львівського політехнічного університету. Це сталося після відкриття проти неї кримінальної справи Службою безпеки України. Звільнення сталося через порушення працівником, який виконує виховні функції, норм праці.

Міністр освіти Оксен Лісовий підтвердив це, вказавши, що людям, які не відчувають поваги до воїнів, немає місця в системі освіти.  Звільнення підтримали студенти, зібравшись на мітинг. СБУ відкрила кримінальну справу щодо Фаріон за кількома статтями Кримінального кодексу.

Фаріон стала об’єктом критики через свої висловлювання про військових бригади, а також за розголошення особистої інформації студента. Вона вважає це провокацією російської пропаганди.

14 листопада Фаріон опублікувала звернення до президента, міністра оборони України та головнокомандувача ЗСУ з проханням «вжити заходів» щодо військових Азова, які розкритикували її заяви. Вона вважає, що військові таким чином «паплюжать честь українського офіцера і кидають тінь на всю українську армію».

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: