Facebook видалятиме контент, який заперечує Голокост або спотворює історію про нього

Соцмережа Facebook видалятиме контент, який заперечує Голокост або спотворює історію про нього. 

Приводом такого рішення стала боротьба з мовою ворожнечі, якої дотримується компанія.

“Сьогодні ми оновлюємо нашу політику з мовою ненависті, щоб заборонити будь-який вміст, який заперечує або спотворює Голокост.  Організації, які вивчають тенденції в мові ворожнечі, повідомляють про збільшення кількості онлайн-атак на багато груп у всьому світі, і ми продовжуємо наші зусилля щодо його усунення. Ми заборонили більше 250 організацій супрематизму білого кольору та оновили нашу політику щодо звернення до угруповань міліції та QAnon. Ми також регулярно забороняємо інших осіб та організації у всьому світі, і ми винесли з нашої платформи 22,5 мільйона повідомлень з мовою ненависті у другому кварталі цього року. Після року консультацій із зовнішніми експертами нещодавно ми заборонили антисемітські стереотипи щодо колективної влади євреїв, які часто зображують, як вони керують світом або його головними інституціями. ” – повідомляє Моніка Бікерт, віце-президент контент-політики Facebook. 

Сьогоднішнє оголошення означає ще один крок зусиллях по боротьбі з ненавистю.

“Наше рішення підтверджується добре задокументованим зростанням антисемітизму у всьому світі та тривожним рівнем незнання щодо Голокосту, особливо серед молоді. Згідно з нещодавнім опитуванням дорослих у США у віці 18-39 років, майже чверть заявили, що вважають Голокост міфом, що він перебільшений або вони не впевнені. Інститути, орієнтовані на дослідження та пам’ять про Голокост, такі як Яд Вашем, відзначають, що освіта про Голокост також є ключовим компонентом у боротьбі з антисемітизмом. Починаючи з кінця цього року, ми будемо направляти будь-кого до достовірної інформації з Facebook, якщо вони шукатимуть терміни, пов’язані з Голокостом або запереченням на нашій платформі.  Протягом багатьох років ми працюємо з громадами по всьому світу, щоб допомогти нам зрозуміти, як ненависть, включаючи антисемітизм, виражається в Інтернеті. Ці зусилля включали регулярні дискусії з групами, які мають глобальний охоплення, такими як Світовий єврейський конгрес та Американський єврейський комітет, а також з організаціями, орієнтованими на захист місцевих єврейських громад, таких як Trust Security Community у Великобританії. Ми також працювали з установами та групами, які борються з ненавистю та антисемітизмом, такими як Центр Саймона Візенталя. ” – продовжують в компанії.

 Існує цілий ряд вмісту, який може порушити цю політику, і це займе певний час, щоб навчити наших рецензентів та системи щодо застосування.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 37 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: