Ексчиновник Міноборони Олександр Лієв заперечив інформацію про російське громадянство

Учора, 2 лютого, видання «Українська правда», посилаючись на джерела, заявило, що Олександр Лієв нібито має російське громадянство. «УП» опублікувала фото російського паспорта, який нібито належить Лієву, та написали, що документ видали у 2019 році.

Колишній очільник департаменту військово-технічної політики, розвитку озброєння та військової техніки Міністерства оборони Олександр Лієв попросив СБУ перевірити джерела журналіста Михайла Ткача, які надали йому неправдиву інформацію щодо самого Лієва. Також він заперечив поширену журналістом  інформацію про те, що в нього є паспорт рф.

Відповідне відео Лієв оприлюднив у Facebook.

«Михайло Ткач, відомий журналіст, десь зібрав, як він каже, в розвідці, інформацію про мене і запостив фейкове фото нібито мого паспорта. Це паспорт росії. Звичайно, в мене ніколи не було російського паспорта, і цей паспорт не мій. Там фотографія не моя, прізвище моє написане з помилкою. Місце народження написане «москва», хоча навіть Шабунін знає, що я народився в іншому місці, і на цю тему намагався підіймати хайп», – сказав Лієв.
Після цього Ткач вибачився та сказав, що інформація не відповідає дійсності, про йде мова на його сторінці Facebook.
В Міноборони заявили, що Лієва звільнено з відомства за власним бажанням. Фактів, які б підтверджували наявність у нього іншого громадянства, крім українського, у відомстві не виявили.
Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: