Екс-військкома Одеси затримали в Києві: вимагають арешт без застави

Прокуратура планує звернутися до суду з проханням арештувати колишнього начальника Одеського обласного ТЦК та соціальної підтримки Євгена Борисова без можливості внесення застави. Про це повідомив заступник генпрокурора Антона Войтенка, пише РБК-Україна.

“Сторона обвинувачення буде звертатися обов’язково з клопотанням про взяття (Борисова – ред.) під варту, без альтернативи внесення застави. Оскільки враховуючи ті ризики, які були озвучені, як він ухилявся від досудового розслідування, дає прокурору і слідчому можливість звертатися до суду без альтернативи застави у таких провадженнях”, – сказав він.

Причиною цього клопотання стали звинувачення Борисова у продажі “білих квитків”, що сталося вже на початку травня. Згодом журналісти виявили, що дружина підозрюваного придбала елітний автомобіль під час війни. А його родина здійснила покупки нерухомості та автомобіля на мільйони доларів у Іспанії.

Після виникнення скандалу, Борисова звільнили з посади, повідомили про підозру, а недавно його затримали. Прокуратура вважає, що враховуючи ризики, які виникли через ухилення підозрюваного від досудового розслідування, арешт без можливості внесення застави є необхідним заходом у цьому провадженні.

Справу Борисова буде розглядати Печерський суд після отримання матеріалів і їх розподілу між суддями.

Після виникнення скандалу, в Україні розпочали перевірки військкоматів. Міністерство оборони повідомило, що правоохоронні органи будуть стежити за стилем життя керівництва ТЦК та відстежуватимуть можливі порушення чинного законодавства.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: