Екс-голову Львівської ОДА підозрюють у незаконному продажі землі на 7 млн грн

Прокурор Львівської області Ірина Діденко підписала підозру колишньому голові Львівської обласної державної адміністрації Маркіяну Мальському в службовій недбалості, що призвела до тяжких наслідків. Про це вона повідомила на своїй сторінці в Facebook.

“Підписала повідомлення про підозру колишньому голові Львівської обласної державної адміністрації. Звинувачення полягає в службовій недбалості, що призвела до тяжких наслідків (понад 7 млн ​​грн збитків)”, – написала Діденко.

“За версією слідства, в минулому чиновник видав розпорядження, яким передав у власність товариству земельну ділянку площею понад 15 га, розташовану за межами населеного пункту села Стрілки на території Бібрського міської ради Перемишлянського району Львівської області для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення за ціною 7 231 071 грн. Однак на цій ділянці насправді розміщується проточное озеро більше 9 га і прибережна захисна смуга, які, згідно з чинним законодавством, не підлягають відчуженню з державної власності “, – написала Діденко.

Прокурор області зазначила, що готується позов до суду про повернення землі та озера у власність держави.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 59 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: