Home » Новини Львова » ДИТЯЧИЙ САДОК БЕЗ ДІТЕЙ.

ДИТЯЧИЙ САДОК БЕЗ ДІТЕЙ.

У Новояворівську через неякісно виконаний ремонт діти не можуть відвідувати дитячий садок.

ДИТЯЧИЙ САДОК БЕЗ ДІТЕЙ.

Уже більше року батьки, діти яких відвідували Новояворівський дошкільний навчальний заклад № 7, намагаються домогтися усунення недоліків ремонту ДНЗ, який виконувала компанія, що виграла тендер (БК “Ві.Ей.Пі). 1 серпня садок вже повинен був працювати, проте спочатку ремонт не був завершений, потім у приміщенні після недобросовісно  виконаного перекриття даху завівся грибок, а на осінь в дошкільному навчальному закладі банально не працює опалення.

ДИТЯЧИЙ САДОК БЕЗ ДІТЕЙ.

ДИТЯЧИЙ САДОК БЕЗ ДІТЕЙ.

Попри виділені 5 млн. гривень бюджетних коштів ні фасад, ні внутрішні роботи не були завершені. Директор ДНЗ та батьки зверталися зі скаргами в прокуратуру, до міського голови Новояворівська та навіть були на прийомі в голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки. Проте, відповіді на свої звернення батьки та адміністрація садочку так і не отримали.

Журналісти Lemberg-News.Info  разом з громадськими активістами навідалися у Новояворівськ та поспілкувалися з представниками батьківського  комітету ДНЗ та директором Людмилою Данилюк.

Детальніше – у нашому сюжеті.

P.S. На момент публікації сюжету Новояворівський дитячий садок № 7 вже кілька днів як розпочав свою роботу. Адміністрація дитячого садочку та батьки висловлюють свою подяку громадським активістам  Ірині Сливці та Олегу Наконечному, які допомогли винести питання з ремонтом садка на публічне обговорення.

ДИТЯЧИЙ САДОК БЕЗ ДІТЕЙ.

Сюжет: Анна Поліщук

Текст: Віра Гаман

Фото та відео: Віталія Вертелецька

Цей допис уже прочитано 514 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: