ДСНС завершила тестування системи інформування

Сьогодні ДСНС успішно завершила тестування сучасної системи інформування населення Cell Broadcast.

Про це повідомив заступник голови ДСНС України Роман Примуш.

За його словами, така система – це світовий досвід інформування населення про загрози для їхнього життя.

«Розумію, що процес тестування, який ми розпочали 7 вересня, викликав ряд незручностей і обріс мемами, але величезна кількість технічних рішень і питань, які потрібно було вирішити вимагала певного часу для тестування», – зазначив Роман Примуш.

Він зауважив, що минулого року впровадження цієї системи оцінили в декілька мільйонів доларів і майже рік часу на всі роботи.

«Але завдяки спільним зусиллям мобільних операторів, Української асоціації операторів зв’язку «Телас», виробників мобільних телефонів та смартфонів, вендорів обладнання мобільного зв’язку, світових постачальників програмного забезпечення для смартфонів, завдяки підтримці Міністерства внутрішніх справ, Міністерства цифрової трансформації, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації та багатьом нашим партнерам для країни ми реалізовуємо цей проєкт на безкоштовній основі», – наголосив заступник голови ДСНС.

Надалі ця система перейде в дослідну експлуатацію і буде використовуватись для надсилання реальних сигналів про загрози для українців.

«Ми ж у взаємодії з виробниками мобільних телефонів працюємо над підвищенням охоплення абонентів та розширенням кількості пристроїв, які можуть отримувати сповіщення», – додали в ДСНС.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: