Home » Новини України » «Досить нас труїти» – в Києві відбулася акція протесту через брудне повітря

«Досить нас труїти» – в Києві відбулася акція протесту через брудне повітря

Вранці 24 жовтня кияни влаштували акцію протесту через рівень забрудненості повітря в столиці. Активісти з Осокорків, Позняків і Березняків вийшли на міст біля станції метро «Осокорки», щоб привернути увагу міської влади до екологічних проблем в столиці.

Відзначається, що учасники акції вивісили на шляхопроводі банера з написами «Хочемо дихати, а не задихатися» і «Досить нас труїти».
За словами місцевих жителів, неприємний запах у повітрі столиці відчувався ще влітку, але тоді міська влада пояснювали це тим, що поблизу Києва горять торфовища. Однак, восени ситуація із забрудненням навколишнього середовища тільки посилилася. Причиною цього є сильний смог, який спостерігається в столиці вже кілька днів.

«Досить нас труїти» - в Києві відбулася акція протесту через брудне повітря

Учасники акції заявляють, що проблеми з рівнем забрудненості повітря виникли через діяльність ТЕЦ і заводу «Енергія», де до сих пір не встановили спеціальні фільтри для очищення. За словами активістів, фільтри для очищення на підприємствах повинні були встановити ще в 2017 році.
Активісти сподіваються привернути увагу влади до проблем екології в столиці і визнати, що смог у Києві виникає не через погодні умови, а через викид в атмосферу шкідливих речовин.

Цей допис уже прочитано 68 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: