ДОРОГА ЛОЗИНО-БІРКИ: розпочати ремонт обіцяють на весні.

Договір з підрядником укладений, вартість ремонту визначена. Але в бюджеті коштів на ремонт не вистачає.

Ремонт на ділянці дороги Лозино-Бірки повинні були завершити до кінця 2017-го року – повідомляє ZIK. Влітку підрядник ПП “Рома” розпочав роботу, проте на даний час дорога досі не зроблена, ремонт не завершений.

В липні громадські активісти проводили акцію за ремонт дороги на цій ділянці. Один з організаторів акції, громадський активіст Олег Наконечний каже, що виїзд техніки на дорогу влітку був показовим. І як тільки акція завершилася – звершився і розпочатий ремонт.

Представники підрядника та Служби автомобільних доріг в один голос кажуть, що договори про виконання ремонту укладені, проте коштів в бюджеті для фінансування – немає. Це підтверджує і т.в.о. директора департаменту дорожнього господарства ЛОДА Роман Кокотайло:

“Обласний бюджет не може собі дозволити з фінансування в розмірі 210 млн. передбачити 54 млн. на ремонт однієї дороги, бо нам ще є що ремонтувати по області”.

В результаті, ремонт обіцяють розпочати на весні 2018-го, коли запрацює Державний дорожній фонд – частину коштів планується виділити з фонду, а частину – з державного бюжету.

Відео: ZIK

Фото: Авто Євро Сила Львів

Цей допис уже прочитано 901 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: