Home » Новини України » До захоплення українських суден причетні колишні службовці СБУ.

До захоплення українських суден причетні колишні службовці СБУ.

Окрім того, серед 24 захоплених окупантами українських моряків є два чинних співробітники СБУ.

До захоплення українських суден причетні колишні службовці СБУ.

Два колишніх співробітники Служби безпеки України причетні до захоплення українських суден поблизу анексованого Росією Криму. Про це сказав заступник голови СБУ Олег Фролов на брифінгу у четвер, відповідаючи на запитання журналістів щодо участі перебіжчиків в інциденті, що стався в Керченській протоці 25 листопада, – пише “Українська правда”.

“Так, у нас є така інформація, що два колишніх співробітники Служби безпеки України виконують завдання з захоплення наших суден. Ця інформація є”, – підтвердив він. Іншої інформації про це Олег Фролов не надав.

Заступник голови СБУ наголосив, що українські слідчі продовжать – у межах досудового розслідування – документувати злочини російських спецслужб та військових проти українських моряків.

Провадження військова прокуратура Південного регіону України відкрила за ч. 2 ст. 437 (планування, підготовка, розв’язування та ведення агресивної війни), ч. 2 ст. 15 (замах на злочин) та п. 1 ч. 2. ст.. 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу

Слідчі СБУ вже оголосили підозру 8 представникам прикордонних служб ФСБ РФ та Збройних сил Росії, які давали й виконували злочинні накази щодо нападу на українських моряків. Серед них контр-адмірал та віце-адмірал прикордонного управління ФСБ.

Фото: Etcetera.media

Цей допис уже прочитано 237 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: