Home » Новини Львова » До кінця цього року вже можна буде трамваєм проїхати прямо до входу у вокзал

До кінця цього року вже можна буде трамваєм проїхати прямо до входу у вокзал

Ремонти доріг у Львові тривають. Місто щороку інвестує сотні мільйонів гривень в покращення дорожньої інфраструктури.

Станом на сьогодні на замовлення комунального підприємства проводять роботи з реконструкції пл. Двірцевої, капітальний ремонт вул. Замарстинівської та ремонт вул. Зеленої. Проведення ремонтів на пл. Двірцевій оглянув міський голова Львова Андрій Садовий. Він зазначив, що вже до кінця цього року планують виконати частину робіт і відновити рух трамваїв.

«Робота йде за графіком. До кінця цього року вже можна буде трамваєм проїхати прямо до входу у вокзал, повністю буде замощена уся площа, буде зроблений фонтан. Наступного року беремо другу частину площі, там має бути збудований підземний паркінг — це буде проект на умовах приватно-публічного партнерства. Я задоволений темпами робіт, які є, люди фахово працюють, є хороша організація праці.
Труднощі вже позаду. Великий об’єм робіт було під землею, інженерія. Вже вийшли зі землі, поклали плити. Я переконаний, що до кінця року трамвай відновить свою роботу і буде зовсім інший комфорт для мешканців. Можна буде під’їхати прямо до центрального входу на вокзал” — зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

Повідомляє МедіаСтар

 

Цей допис уже прочитано 194 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: