До кінця року Львів може повністю відмовитися від маршруток

До кінця 2020 року Львів і ще вісім міст України можуть повністю відмовитися від маршруток. Міністерство спільно з Асоціацією міст України, за підтримки Європейського інвестиційного банку, вже розробляють відповідну програму щодо поліпшення громадського транспорту.

Про це повідомив в ефірі ObozTV міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

За його словами, на першому етапі програму планується реалізувати в Харкові, Запоріжжі, Одесі, Сумах, Чернігові, Києві, Львові, Тернополі та Луцьку. Кожне з цих міст зможе замовляти транспортні послуги.

“Компанія, яка буде надавати автобус, електробус, тролейбус, буде гарантовано отримувати суму і зможе укладати договори на 3-5 років, планувати собі лізингові умови, лізингові договори, здійснювати платежі”, – розповів Криклій.

Він наголосив, що при цьому перевізник не буде зацікавлений у тому, щоб “набивати” в маршрутку багато людей, наражаючи на небезпеку пасажирів.

Європейський інвестиційний банк виступає в ролі інвестора проєкту. Наразі він профінансований на суму 176 мільйонів євро. Планується підписання додаткової угоди на 200 мільйонів євро.

Проєкти будуть здійснюватися шляхом паритетного фінансування – 50% суми надає інвестор, іще 50% фінансує сам місто.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 296 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: