Home » Культура » До фіналу проекта “Українська пісня” пройшли два львівські гурти

До фіналу проекта “Українська пісня” пройшли два львівські гурти

Молоді гурти Secret Forest і PANCHYSHYN виступлять на великому концерті разом із визнаними зірками.

До фіналу проекта "Українська пісня" пройшли два львівські гурти

фото вилучено із вільного доступу

Молодий гурт Secret Forest до десятки найкращих потрапив завдяки глядацькому голосуванню. Свою творчість описують як «Релакс через музику» через те, що використовують нотки мантри. «Secret for rest» ‒ секрет, де можна відпочити душею і розумом ‒ таке приховане значення назви. На «Українській пісні» Secret Forest презентує свій новий трек «Вдихай».

Лідер гурту зізнається: такого концерту у його кар’єрі ще не було. «Це для нас виклик, але ми з радістю приймемо його і поділимося тим настроєм, яким би ми хотіли проносити незважаючи ні на що», ‒ розповідає соліст гурту Олександр Макаров.

А от для ще одного львівського виконавця ‒ Остапа Панчишина ‒ це буде вже другий виступ у фіналі «Української пісні». Цього разу він представляє свій новий проект ‒ гурт із шести музикантів. Виступатимуть із синглом «Ти робиш мене кращим».

До фіналу проекта "Українська пісня" пройшли два львівські гурти

Фото вилучено із вільного доступу

«Все починалося з проекту «PANCHYSHYN» в 2016 році. Я записав першу пісню, яка називається «City». Вона одразу потрапила в телепроект «Українська пісня». І це стало дуже масштабним поштовхом. Я дуже радий, що цього року я знову переміг і увійшов десятку», ‒ зізнається лідер гурту.

«Українська пісня» збере слухачів 18 серпня на «Арені Львів». До Львова з’їдуться зірки українського шоу-бізнесу: Воплі Відоплясова, Pianoboy, O.Torvald, Mеlovin, Alyosha,Tayanna та інші. Разом із ними на сцену вийдуть молоді виконавці – десятеро переможців, яких журі та глядачі відібрали із трьох сотень претендентів.

До фіналу проекта "Українська пісня" пройшли два львівські гурти

«Насправді це суто україномовний проект. Мета і завдання проекту є промоція і популяризація української музики та пісні в Україні і загалом у світі, а також дати можливість молодим артистам відчути оцей європейський фундамент», ‒ каже генеральний продюсер проекту «Українська пісня» Тарас Курчик.

Національний конкурс «Українська пісня» відбувається уже втретє. Фінал проекту, як і торік, відбудеться на «Арені Львів». Організатори обіцяють шестигодинне шоу, на яке збереться близько 20 тисяч глядачів.

Повідомляє: Zaxid.net

Цей допис уже прочитано 422 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: