Home » Новини Львова » Діти героїв Небесної Сотні відпочиватимуть на Кіпрі

Діти героїв Небесної Сотні відпочиватимуть на Кіпрі

Відпочинок для дітей організувало Посольство України у Кіпрі.

Юні львів’яни — діти героїв Небесної Сотні та бійців, які загинули у зоні бойових дій на Сході України, полетіли відпочивати на Кіпр.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

“Дев`ятеро дітей учасників АТО, в тому числі діти, батьки яких постраждали чи загинули внаслідок участі в Антитерористичній операції, та діти героїв Небесної Сотні, вирушили на відпочинок до Республіки Кіпр. Вони проведуть частину своїх канікул у таборі відпочинку Міністерства освіти і культури Кіпру, на запрошення Посольства України в цій державі”, – зазначили у прес-службі.

Як уточнили в ОДА, школярі проведуть у середземноморській країні понад тиждень.

Діти героїв Небесної Сотні  відпочиватимуть на Кіпрі

Фото: Львівська ОДА

Діти учасників АТО та героїв Небесної Сотні оточені на Львівщині особливим піклуванням. До організації їх відпочинку долучається низка благодійних товариств та фондів. Так, завдяки їхній підтримці діти з Городоцького, Золочівського, Кам’янко-Бузького, Пустомитівського та інших районів області побували у розважальній подорожі до Польщі та Литовської Республіки.

Також благодійні фонди пропонують їм безкоштовні одноденні або ж кількаденні поїздки іншими країнами Європи та Україною. Крім того, у таборах “Старт”, що у с.Коростів, та “Ватра” у с.Гребенів у карпатському високогір`ї безкоштовно відпочивають усі пільгові категорії дітей зі Львова.

Діти героїв Небесної Сотні  відпочиватимуть на Кіпрі

Фото: Львівська ОДА

Повідомляє: Укрінформ

Цей допис уже прочитано 339 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: