Держсекретар США зустрінеться з Макроном у Парижі щодо підтримки України

Державний секретар США Ентоні Блінкен прибув до Парижа для переговорів з президентом Франції Еммануелем Макроном. Вни планують обговорити питання підтримки України у війні з Російською Федерацією та конфлікту між Ізраїлем та терористичною групою ХАМАС. Про це AFP повідомили у канцелярії президента Макрона.

“Державний секретар США Ентоні Блінкен у вівторок у Парижі проведе переговори з президентом Франції Еммануелем Макроном щодо підтримки України у війні з РФ та конфлікту Ізраїлю з ХАМАСом”, – йдеться у повідомленні.

Париж також настоює на постійному припиненні вогню між Ізраїлем та ХАМАСом.

Блінкен має зустрітичя з Макроном для обговорення зростаючої міжнародної кризи. Крім того, він планує переговори з міністром закордонних справ Стефаном Сежурне.

За словами офіційних осіб, держсекретар США та французькі лідери обговорять результати міжнародної конференції, яку Париж провів у лютому. Їх мета – забезпечити фінансову та військову підтримку України.

Обидві сторони прагнуть “інтенсифікації” підтримки України, заявив представник оточення Сежурне.

Також у Міністерстві закордонних справ Франції заявили, що Сежурне та Блінкен обговорять підготовку до саміту НАТО у Вашингтоні у липні, а також “кризи” на Близькому Сході, в Україні та Судані.

Після зустрічі планується проведення спільної пресконференції.

Зазначимо, адміністрація президента США Джо Байдена вважає, що питання допомоги України тісно пов’язане з національною безпекою Америки.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: