Депутат Європарламенту закликає бойкотувати Чемпіонат світу з футболу в Росії.

“Політики і відвідувачі повинні триматися подалі від Чемпіонату світу 2018 року”, – заявила депутат Європарламенту віл Литви.

Про це повідомляє УНІАН.

Депутат Європарламенту Ребекка Гармс закликала політиків і відвідувачів бойкотувати чемпіонат світу з футболу в Росії. Вона підкреслила, що завдяки чемпіонату російському президенту Володимиру Путіну дістанеться занадто багато уваги, а це – неправильно. “Він купається в променях слави в присутності іноземних гостей, продовжуючи проводити свою антидемократичну політику, яку не може схвалити жоден демократ”, – додала Гармс. Гармс також розкритикувала Міжнародну федерацію футбольних асоціацій (ФІФА), яка проігнорувала звинувачення Росії в корупції і допінгу. 

Вона назвала зразковим приклад колишнього президента Німеччини Йоахіма Гаука, який відмовився відвідати зимові Олімпійські ігри в Сочі в 2014 році. “Його прикладу варто слідувати наступного року під час чемпіонату світу з футболу”,  – зазначила Гармс.

Окрім того, віце-прем’єр Великобританії Нік Клегг ще в липні 2014 р. закликав позбавити Росію права проведення чемпіонату світу з футболу 2018 року. Тоді ж з такою заявою виступив німецький політик, член Бундестагу Міхаель Фукс, який навіть пропонував одразу обрати іншу країну для проведення Чемпіонату.

Між тим ФІФА тоді заявила, що бойкот великих спортивних подій ніколи не був ефективним способом розв’язання міжнародних проблем.:

“Історія показує, що бойкотування великих спортивних подій, політична ізоляція і конфронтація – не найефективніший спосіб вирішення проблем”, – йдеться в заяві ФІФА, опублікованій 25 липня на офіційному сайті організації. “Ми вже бачили, що чемпіонат світу може налагодити ситуацію. ФІФА вірить, що так само станеться і в 2018 році на світовій першості в Росії”, – йдеться в заяві.

Планується, що чемпіонат світу з футболу 2018 року пройде з 8 червня по 8 липня в 11 містах Росії.

Фото: УНІАН.

Цей допис уже прочитано 1069 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: