Home » Відеосюжети » ДЕМОНТУВАТИ МОНУМЕНТ СЛАВИ, ЩОБ ПОБУДУВАТИ ПІДЗЕМНИЙ ПАРКІНГ?

ДЕМОНТУВАТИ МОНУМЕНТ СЛАВИ, ЩОБ ПОБУДУВАТИ ПІДЗЕМНИЙ ПАРКІНГ?

Із такою пропозицією виступили львівські архітектори.

Ще в березні минулого року затвердили проект реконструкції площі перед головним корпусом Франкового університету з будівництвом підземного паркінгу. Однак на громадських обговореннях викладачі й студенти «вишу» висловились категорично проти будівництва підземної автостоянки. Думки, що реалізація проекту є неможливою дотримуються і у спілці архітекторів Львівщини.

ДЕМОНТУВАТИ МОНУМЕНТ СЛАВИ, ЩОБ ПОБУДУВАТИ ПІДЗЕМНИЙ ПАРКІНГ?

Натомість львівські архітектори виступили з ініціативою побудови підземного паркінгу на місці Монументу Слави.

«Один з пілотних проектів – це облаштування території перед Меморіалом воїнам радянської армії. Він міг би бути тим майданчиком, де експеримент з побудови багаторівневого паркінгу викликав би менше спротиву, аніж перед корпусом Львівського університету, хоча і там є свої нюанси», – зазначив голова управління Львівської обласної організації Національної спілки архітекторів України Богдан Гой.

Однак у міськраді зазначають, що територія біля Монументу Слави щодо будівництва підземного паркінгу навіть не розглядатиметься.

«На мою думку, паркінг там буде нікому не потрібний. Найбільш ймовірні локації – це площа Двірцева та площа Петрушевича», – заявив в інтерв’ю для Lemberg-News.Info начальник управління архітектури та урбаністики ЛМР Юліан Чаплінський.

То чи побудують у Львові підземний паркінг?

Детальніше дивіться у сюжеті.

Сюжет: Марта ШАЛА, Віра ГАМАН

Фото та відео: Віталія ВЕРТЕЛЕЦЬКА

Цей допис уже прочитано 451 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: