ДБР оголосило про нову підозру бізнесмену Гринкевичу

ДБР України оголосило нову підозру відомому львівському бізнесмену Ігорю Гринкевичу. Воно виявило порушення в закупівлях одягу та білизни для Збройних сил України. Внаслідок чого висунуто звинувачення щодо створення злочинної організації для протиправного заволодіння бюджетними коштами. Про це повідомляє ДБР.
За результатами розслідування встановлено, що підприємець Гринкевич уклав договори з Міністерством оборони України на постачання неякісного військового одягу на суму понад 1,5 млрд гривень. До виконання оборонних замовлень були залучені підконтрольні йому підприємства, які раніше не мали відповідних потужностей для виготовлення та зберігання речового майна для потреб Міністерства оборони. За даними ДБР, державі завдано шкоди на суму понад 934 мільйони гривень.
П’ять осіб, які вважаються членами злочинної організації, отримали підозру за статтями ч. 5 ст. 190 та ч. 1,2 ст. 255 Кримінального кодексу України. Злочинці затримані, і наразі вирішується питання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. За вказаними статтями передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 12 років з конфіскацією майна.

Повне коло осіб, причетних до кримінального правопорушення, встановлюється слідчими ДБР, включаючи перевірку інформації щодо можливої причетності посадовців Міністерства оборони України.

Нагадаємо, що 29 грудня 2023 року працівники ДБР затримали Гринкевича під час спроби надати хабар одному із керівників Головного слідчого управління ДБР в сумі 500 тисяч доларів США. Гринкевич залишається під вартою. Міністерство оборони України розпочало аудит всіх контрактів, зокрема із компаніями, що можуть мати зв’язок з родиною Гринкевичів.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: