Данія – перша країна НАТО, яка інвестуватиме в українську зброю

Міністерство оборони України повідомляє, що Данія стала першою країною НАТО, яка вирішила інвестувати у виробництво озброєння на українській території.

У рамках роботи Контактної групи з питань оборони України у форматі «Рамштайн» міністри оборони України Рустем Умєров і Данії Троельс Лунд Поульсен підписали меморандум про закупівлю озброєння та техніки в українських виробників.

«Це великий крок, оскільки Данія стала першою іноземною країною НАТО, яка інвестуватиме свої кошти у виробництво озброєння на території України. Це підтвердження того, що українська оборонна промисловість готова до співпраці на міжнародному рівні і здатна відповідати найвищим стандартам», – заявив Умєров.

Заступник міністра оборони з питань стратегічних галузей Сергій Боєв підкреслив важливість цього документа, оскільки сторони домовилися про процедуру фінансування, що дозволить здійснювати цей процес швидше у майбутньому.

Він також зазначив, що цей механізм може бути застосований у рамках подібних угод з іншими партнерами України.

«Ми вдячні уряду Данії за послідовність у своїй підтримці та конструктивний діалог, який призводить до реальних результатів», – наголосив Боєв.

Нагадаємо, що 13 червня у Брюсселі відбулося 23-є засідання у форматі «Рамштайн».

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: