Данія надає Україні військову допомогу на $300 млн

Данія надасть Україні новий пакет військової допомоги на суму 2,2 млрд данських крон, що становить понад 300 мільйонів доларів. Про це повідомило Міністерство оборони Данії.

За зазначену суму планується розвиток морського потенціалу України, придбання безпілотників та виробництво компонентів ракет. Зокрема, 300 млн доларів буде спрямовано на придбання та постачання зброї та боєприпасів, дронів. А також виробництво ракетних деталей у співпраці з Нідерландами та Чехією.

Голова Міноборони Данії Троельс Лунд Поульсен заявив:

“У березні я відвідав низку українських підприємств оборонної промисловості у Києві, і стало зрозуміло, що є великий потенціал для майбутньої співпраці, яка може постачати необхідне обладнання в Україну, що допоможе змінити ситуацію на полі бою”.

Нагадаємо, що 23 лютого президент Володимир Зеленський та прем’єр-міністр Данії Метт Фредеріксен підписали угоду про співробітництво в галузі безпеки та довгострокову підтримку України.

Також варто зазначити, що в квітні Україна отримала новий пакет військової допомоги від Литви. А Нідерланди планують виділити додаткові 400 млн євро на допомогу Україні.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: