Home » Культура

Культура

ТОП-7 найцікавіших подій на вихідні у Львові

За прогнозами синоптиків на вихідних у Львові спостерігатиметься погіршення погодних умов, тому їхати 17 та 18 березня за місто не найкраща ідея. Щоб провести ці вихідні цікаво та весело представляємо добірку найцікавіших подій. 

Read More »

Львів’янка вперше у світі виконала композицію «Число ПІ» на органі (відео)

Львівська органістка та солістка Львівської обласної філармонії Олена Мацелюх з нагоди Міжнародного дня числа Пі  вирішила вперше у світі виконати покладене на музику число ПІ на органі. 

Read More »

У Львові відбудеться Благочинний бал.

23 березня о 19.00 у будинку Вчених вже вдруге відбудеться Благочинний бал, присвячений дню людини із синдромом Дауна, на якому збиратимуть кошти на нові апарати Forbrain для дітей з інтелектуальними порушеннями та особливими освітніми потребами.

Read More »

Встигни на реєстрацію! Коли завершується конкурс на проведення Великоднього ярмарку у Львові.

Департамент економічного розвитку Львівської міської ради нагадує, що до 16 березня триває конкурс на проведення та облаштування Великоднього ярмарку. Заявки усі охочі можуть подавати у Центр надання адміністративних послуг на ім’я директора департаменту економічного розвитку Львівської міської ради.

Read More »

«Майстерня міста» оголошує старт збору ідей, які змінять наше місто. Як долучитися.

Цього року команда комунальна установа (КУ) «Інститут міста» разом з партнерами запрошує усіх охочих стати частиною дивовижного марафону подій в рамках вже VII Майстерні міста у Львові. Цьогорічна «Майстерня міста» відбуватиметься 1 – 10 червня. Головний павільйон Майстерні буде розташований у внутрішньому дворику Ратуші.

Read More »

У Львові відбулося наймасовіше в Україні виконання «Заповіту» Шевченка

На честь 204 річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка у центрі Львова встановили новий рекорд Україна – наймасовіше виконання пісень, слова яких написав великий Кобзар, передає кореспондент Львівського порталу. Сьогодні, 9 березня, о 12.00 год на  площі перед пам’ятником Тарасові Шевченку  понад 1 000 учасників хорів області виконали «Заповіт», «Думи мої, думи мої» і «Реве та стогне Дніпр широкий». «Такого ...

Read More »

У Львові видали дитячий «Кобзар» шрифтом Брайля

До книжки із спеціальним шрифтом є ілюстрації і озвучка, над якою працювали незрячі та слабозорі діти. У Львові надрукували збірку віршів Тараса Шевченка «Дитячий Кобзар». Книгу доповнили аудіоверсією. Займались озвучкою і друком у Ресурсному центрі освітніх інформаційних технологій для осіб із особливими потребами Львівської політехніки. Автор ініціативи – керівниця Центру Оксана Потимко. Друкували книгу спеціальним шрифтом у Центрі. Самі поезії ...

Read More »