ЧИМ СМЕРДИТЬ У ПУСТОМИТАХ?

Через неналагоджену роботу одного з місцевих підприємств у Пустомитах  мешканці задихаються від смороду.

Незважаючи на обіцянки нестерпний запах не зникає. Уже багато років у Пустомитах функціонує забійний цех, на якому спалюють курячі відходи, зокрема, кістки, пір’я та кишки, й виготовляють з цього корм для тварин. Періодично на приватному підприємстві “Д.П. Інвест» ламаються фільтри, а місцеві мешканці задихаються від смороду. Кажуть, що годі й на вулицю вийти.
ЧИМ СМЕРДИТЬ У ПУСТОМИТАХ?
Одна із мешканок Пустомит, пані Оксана, розповідає, що через нестерпний запах мусила повернутись з дітками додому, так і не здійснивши заплановану прогулянку,  бо не могли нормально дихати. На підприємство журналістів не впустили, коментувати неполадки з фільтром – нікому, бо за словами охоронця «нікого немає, об’єкт заморожений, а всередину не впустять, бо приватна власність».
ЧИМ СМЕРДИТЬ У ПУСТОМИТАХ?
Цікаво, як же так? Стільки працівників, а посеред білого дня нікого не має. Прокоментувати ситуацію погодився колишній директор пустомитівської птахофабрики Богдан Карватський. За його словами, невеликий запах мусить бути, бо  власники підприємства не можуть враховувати розу вітрів, а об’єм переробки надто великий.
ЧИМ СМЕРДИТЬ У ПУСТОМИТАХ?
Проте, все ж, те, що так часто ламаються фільтри – недопустимо. Мешканці неодноразово звертались до теперішнього директора підприємства Миколи Цілінського з метою вирішити цю проблему, але, незважаючи на обіцянки, запах не зникає.
Отож, через те, що хтось економить на фільтрах, люди повинні страждати від справжньої екологічної катастрофи. Але мешканці налаштовані радикально, запевняють, що робитимуть все, що у їхніх силах, аби відстояти власні інтереси.
Детальніше дивіться у сюжеті. 

Цей допис уже прочитано 1104 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: