ЧИ ЗВІЛЬНЯТЬ СУДДЮ ФРАНКІВСЬКОГО РАЙОННОГО СУДУ МІСТА ЛЬВОВА?

Суддю Франківського районного суду м. Львова Василя Масендича тимчасово відсторонено від виконання посадових обов’язків.

Таке рішення прийняла Третя Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя 18 жовтня, – повідомляє zaxid.net з посиланням на Вищу раду правосуддя.

Чому? Через скаргу на суддю, яку подали Національна рада з питань телебачення і радіомовлення (далі – Нацрада)  та народний депутат України Сергій Висоцький (член партії “Народний фронт”). Скаргу було подано у зв’язку із постановленням суддею 15 лютого 2017 р. ухвали про забезпечення позову у цивільній справі № 465/856/17 за позовом львів’янки Надії Бондарєвої до ТзОВ “Телерадіокомпанія “Дивосвіт” про визнання дій неправомірними, усунення недоліків послуг та відшкодування моральної шкоди. Даною ухвалою суд заборонив Нацраді продовжити ліцензію на провадження діяльності київському “Радио Вести”.

Позивачка стверджувала, що “Вести” поширює недостовірну інформацію, чим порушує її право на належну якість отримуваних послуг.

Таким чином, згідно рішення Вищої ради правосуддя від 18 жовтня 2017 р. суддю Масендича В. В. тимчасово відсторонено від виконання посадових обов’язків та внесено подання про звільнення судді з посади.

Додатково зазначаємо, що 3 березня Нацрада  відмовила “Радио Вести”у продовженні строку дії ліцензії на мовлення в місті Києві, повідомляє портал detector.media.  Щодо судової справи, то 24 лютого 2017 р. Франківський суд скасував накладені ухвалою від 15 лютого 2017 р. заходи забезпечення позову, а ухвалою від 21 квітня 2017 р. за заявою позивача  Надії Бондарєвої її позов залишено без розгляду. Отож, провадження по справі в суді на даний час є завершеним.

Суддя Василь Масендич вже не вперше потрапляє у новини ЗМІ. Зокрема, в січні 2016 р. на portal.lviv.ua опубліковано повідомлення про те, що суддя Масендич В. В. намагався проводити судове засідання в стані алкогольного сп’яніння. Після того, як представники по справі викликали поліцію, суддя залишив суд, сів за кермо і поїхав геть.

Фото: Вища рада правосуддя.

 

Цей допис уже прочитано 1519 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: