ЧОМУ ВБИЛИ АМІНУ ОКУЄВУ?

Слідство має вже кілька головних версій вбивства української патріотки чеченського походження.

Секретар Ради нацбезпеки та оборони України Олександр Турчинов розповів журналістам телеканалу ТСН, хто стоїть за вбивством Аміни Окуєвої. Він заявив, що за вбивством Окуєвої стоять російські спецслужби. “Росія, продовжуючи агресію на сході України, розгорнула терор в глибокому тилу, знищуючи мужніх захисників нашої країни”.

Народний депутат Ігор Мосійчук, помічником якого була Аміна Окуєва, нещодавно пережив замах на себе. Він впевнений, що ці два злочини пов’язані. В ефірі Еспресо.TV депутат сказав, що замах на нього біля редакції телеканалу Еспресо і напад на Аміну Окуєву та Адама Осмаєва могла скоїти одна й та сама “група чеченських терористів”.

“Я з нею давно спілкувався. У нас було багато спільного й у нас був один ворог, це Рамзан Кадиров“, – зазначив Мосійчук. 

Раніше на Окуєву та Осмаєва був вчинений замах на вбивство. Стрілянина сталася 1 червня на столичному Подолі. Добровольці батальйону “Київ-2” Адам Осмаєв, якого в Росії звинувачували в підготовці замаху на президента Володимира Путіна, та Аміна Окуєва приїхали на інтерв’ю з начебто французьким журналістом. На зустрічі він

На Подолі поранили “кілера Путіна”: поліція розповіла подробиці стрілянини
дістав пістолет і поцілив в Осмаєва. Його дружина Аміна почала стріляти у відповідь із нагородної вогнепальної зброї та поранила нападника. За її словами, той виявився боягузом, і одразу здався.

Після нападу Нацполіція взяла під посилену охорону Осмаєва і Окуєву, яка повідомила, що замах на життя її чоловіка готувався не вперше. Нещодавно охорону Державної служби охорони з Осмаєва та Окуєвої зняли. 

Адам Осмаєв перш за все відомий як людина, яку звинувачували у підготовці замаху на президента Росії Володимира Путіна. 2012 року його та ще двох чоловіків затримали в Одесі і мали екстрадувати до РФ, але процес екстрадиції заблокував Європейський суд з прав людини, тож суд відбувався в Україні. Увесь цей час Осмаєв перебував у СІЗО. Осмаєв вступив до Міжнародного миротворчого батальйону імені Джохара Дудаєва і брав участь в антитерористичній операції на сході України. Після загибелі командира Іси Мунаєва у боях під Дебальцевим у лютому 2015 року Осмаєв очолив цей батальйон. 

Коли почалася АТО, Аміна вступила до батальйону “Київ-2”. Офіційно вона значилася фельдшером, але, за словами самої Окуєвої, медициною займалася мало. Потім вона служила у батальйоні “Золоті ворота”, а після того брала участь у створенні батальйону імені Джохара Дудаєва, була його речником.

Цей допис уже прочитано 1281 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: