Home » Культура » ЧОМУ ВАРТО ВІДВІДАТИ ФЕСТИВАЛЬ “МУЗИКА У СТАРОМУ ЛЬВОВІ”?

ЧОМУ ВАРТО ВІДВІДАТИ ФЕСТИВАЛЬ “МУЗИКА У СТАРОМУ ЛЬВОВІ”?

Організатори фестивалю провели у Львові прес-конференцію.

Традиційно п’ятий рік поспіль фестиваль проводять у серпні. Цього року фестиваль триватиме з 11-го по 26-те серпня, як завжди одночасно з фестивалем “Музика у старому Кракові”.

“Це  такий маленький духовний міст між двома містами створюватимуть наші фестивалі”, – розповів на прес-конференції засновник фестивалю “Музика у старому Львові”, головний диригент та художній керівник академічного камерного оркестру “Віртуози Львова” Сергій Бурко. Особливістю фестивалю народний артист України також назвав те, що концерти відбуватимуться у вихідні дні, щоб якнайбільша кількість поціновувачів музики могли його відвідати.

Головна ідея фестивалю – це зробити класичну музика доступнішою для людей, адже відвідування більшості  концертів в рамках фестивалю є безкоштовним.

“Знахідкою нашого фестивалю є те, що частина концертів в період відзначення Дня Незалежності відбуватимуться в рамках циклу “Музика в княжому Львові… Переважно концерти відбуватимуться в храмах, історичних пам’ятках, туристичних місцях”, – додав Сергій Бурко.

“Кредобанк” – це банк з найбільшою польською інвестицією… Для нас важлива підтримка українсько-польських проектів… Ще одна річ, яка нам дуже подобається, і завдяки цій речі ми підтримуємо (фестиваль – прим. авт.), це те, що цей фестиваль дуже доступний. Він робить класичну музику доступною для всіх. Фактично, події фестивалю може відвідати кожен і не обов’язково купувати для цього квиток. Цей фестиваль робить високе мистецтво, класичну музику доступними”, – розповів на прес-конференції начальник відділу зв’язків з громадськістю ПАТ “Кредобанк” Віктор Гальчинський про генеральне спонсорство Кредобанком фестивалю.

Нагадуємо, що відкриття фестивалю відбудется в суботу, 11-го серпня, в Соборі Святого Юра о 19:00.

Фото: Віталія Вертелецька

 

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: