Чому розігнали мирну акцію зоозахисників під стінами Львівського цирку? ВІДЕО.

Мирний пікет на захист дресированих тварин переріс у сутичку.

Нагадаємо, що 28-го січня у Львові в межах Всеукраїнської акції проти використання у цирку тварин відбувся пікет. Він був організований через виставу цирку «Континенталь», в програмі якого є шоу за участю білих тигрів. Але згодом мирна акція переросла у конфліктну ситуацію. Активісти зазначають, що ще перед пікетуванням до цирку під’їхало кілька автобусів з поліцією. Через кілька хвилин після початку протесту на площі перед цирком з’явились провокатори, які кидали у сторону поліції та протестувальників димові шашки. Правоохоронці одразу затримали кількох осіб та тимчасово обмежили вхід до цирку для батьків із дітьми. Про це повідомляє Твоє Місто. Також було затримано десяток активістів. Як повідомили у поліції, у них було виявлено арматуру, ножі та газові балончики.

Чому розігнали мирну акцію зоозахисників під стінами Львівського цирку? ВІДЕО.

«У акції взяли участь близько тридцяти осіб. Незважаючи на те, що захід був оголошений організаторами як мирний, правоохоронці помітили, що в одного учасника з рюкзака стирчить металева арматура. На прохання поліцейських пояснити, для чого він приніс цей предмет на мирну акцію, чоловік почав поводитись агресивно, нецензурно висловлювався, намагався втекти.

У той час інші учасники акції почали викидати на землю різні предмети. При поверхневому огляді, правоохоронці виявили у них газові та перцеві балончики, ножі, молотки, металеву арматуру та інші предмети, що можуть бути використані для нанесення тілесних ушкоджень. Їх працівники поліції вилучили та скерували на експертизу»,- повідомляє на офіційній сторінці у Facebook Головне управління Національної поліції у Львівській області.

Чому розігнали мирну акцію зоозахисників під стінами Львівського цирку? ВІДЕО.

Чому розігнали мирну акцію зоозахисників під стінами Львівського цирку? ВІДЕО.

Як повідомила Lemberg News  речник ГУ НП у Львівській області Світлана Добровольська, постраждалих немає, бо поліція цього не допустила.

Але активісти запевняють, що правоохоронці без будь-яких пояснень затримали їх, застосувавши насилля, скрутили і повезли у місцевий райвідділ. «Поліцейські шарпали нас, кидали на землю, заковували в наручники. Одного з активістів уже зв’язаного і беззахисного били берцом по голові», – зазначає активістка.

Очевидно, хтось навмисне завадив проведенню мирної акції. 

 

Фото:  Твоє Місто

Відео:  Твоє Місто, Lemberg-News.Info

Цей допис уже прочитано 1065 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: