Home » Авторські матеріали » Чому ранок важливий?

Чому ранок важливий?

Як перші години дня визначають наш успіх і чому це важливо знати?

Автор статті – Юрій Кічало

«Життя починається кожного ранку» (с) Джоел Олстін (відомий американський пастор і автор книг-бестселерів).

Як перші години дня визначають наш успіх і чому це важливо знати?

 Часто ми не знаємо, як правильно почати ранок і навіть більше – недооцінюємо його важливість, хоча, якщо добре подумати, то зовсім не складно дійти до висновку, що саме ранок впливає на весь наш подальший день. Думаю, кожному знайома ситуація, коли зранку немає ні на що часу, бо вже потрібно бігти на роботу чи в універ. Ми на ходу їмо, заварюємо каву, перевіряємо соцмережі, потім тіснимось у забитій маршрутці чи стоїмо у довжелезному заторі, а ще пізніше вислуховуємо крики від начальника чи викладача за запізнення, що ще більше псує наш день. Так одна негативна ситуація породжує іншу, і такий день позитивним не назвеш. Ніщо не впливає на нашу продуктивність так, як наш емоційний і духовний стан, і ніщо не впливає на наш стан так, як правильний чи не правильний ранок. Тож давайте розберемося, як зробити наш день успішнішим за допомогою техніки «Чудовий ранок», яка була описана у книзі «Магія ранку. Як перша година дня визначає наш успіх».

Аби почати свій день успішно, змініть свої уявлення про сон.

Вам сниться прекрасний сон, ви так солодко спите і тут – ненависний звук будильнику, який все псує і перша реакція на нього – це вимкнути і забути чи поставити на декілька хвилин пізніше. Знайома ситуація? Мабуть, кожен із нас натискав кнопку повтору на будильнику і більшість продовжує  досі це робити. Ось тільки така дія –  це вже перший програш нашого дня, оскільки ми підсвідомо говоримо собі, що не хочемо ніяких покращень та виховуємо у собі лінь. Якщо ж ми зможемо побороти бажання ще 5 хв пообійматися з подушкою, то таким чином ми запустимо маятник позитивних перемог у нашому дні, які, у свою чергу, створюватимуть нові. Тим більше, ранок – це найпродуктивніший період дня у добі. Подивіться на тих, хто звикли рано прокидатись та добились великих результатів: Альберт Енштейн, Томас Едіссон, Ніколо Тесла та інші. Тому, для того, щоб розвинути звичку прокидатися вранці, перш за все зверніть увагу на якість вашого сну, а не на його тривалість. Ось п’ять порад, які вам у цьому допоможуть:

  1. Не їжте за чотири години до сну. Так організм буде відпочивати вночі, а не перетравлювати їжу.
  2. Найдіть мотивацію, аби вставати зранку. Якщо ви не будете знати, для чого вам це, то, звісно, ви не будете цього робити.
  3. Максимально розслабтесь за годину до сну. Заберіть всі гаджети, прийміть душ, прогуляйтесь, почитайте книгу.
  4. Налаштуйте себе позитивно. Навіть якщо залишилось спати чотири години, скажіть собі, що ви будете почувати себе краще ніж інші. Все в нашій голові.
  5. Поставте будильник якомога далі від ліжка. В такому випадку, аби його вимкнути, ви обов’язково одразу підніметесь із ліжка.

Використовуйте ТИШУ як головний метод боротьби із стресами.

На жаль, більшість із нас легко піддається зовнішнім подразникам, що провокують стрес. Тиша – один із найкращих ранкових інструментів, що допоможе знизити його рівень. Виділіть декілька хвилин для того, аби побути у повній тиші зранку. В цей період можна, на приклад, зайнятись медитацією чи почитати книгу. Відключіться від всіх проблем і переживань, що вас турбують. Таким чином ви виховуєте у собі стійкість. Це така собі імунна система, що захистить вас від стресів, які можуть негативно вплинути на початок дня.

Займайтеся зарядкою.

Думаю, більшість читачів вже здогадалися, що мова про зарядку, звичайно, буде тут йтися і ніби всі знають, що це важливо, але якщо знаємо, то чому не робимо? Будьмо чесні із собою, левова частка людей пропускають цей пункт. Ранкові фізичні вправи допомагають нам прокинутися, проясняють розум і заряджають енергією на день більше, ніж кава.

Читайте зранку, аби сфокусуватись на особистісному розвитку.

   «Маленький крок людини – величезний крок для всього людства» (с) Ніл Армстронг.

Так само 10 хв ранкового читання – величезний крок до вашого успіху. Думаю, час, приділений книзі, не порушить ваш день і не буде критичним. Виділяючи так мало часу кожного ранку, ви зможете читати по 2-3 книги в місяць, що точно суттєво наблизить вас до успіху.

   Просто спробуйте впровадити ці пункти у свій ранок. Не обов’язково всі одразу, робіть ці дії поступово, але з часом ви самі переконаєтесь, як день проходить зовсім по-іншому сценарію. Сподіваюсь, дана інформація буде корисна і ви знайдете їй застосування!

 

Фото: Pinterest

Цей допис уже прочитано 21 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: