Чоловік, який підпалив себе перебуває у реанімації : стан важкий

Стан чоловіка, який вчинив спробу самопідпалу під Офісом президента України, важкий, наразі він перебуває в реанімації. Попереду у чоловіка операції з пересадки шкіри.

Чоловік, який підпалив себе перебуває у реанімації : стан важкий

Про це під час включення в ефірі ток-шоу “15” на телеканалі ZIK повідомив кореспондент Владислав Кондратенко.

Кореспондент повідомив, що понад дві години тому до опікового центру № 2 у столиці привезли чоловіка, який вчинив спробу самопідпалу під Офісом президента України. Його опіки є важкими, попри те, що прессекретар президента Юлія Мендель стверджувала протилежне – що опіки легкі, зазначив Владислав Кондратенко.

Медики повідомили, що потерпілому – чоловікові на ім’я Олександр уже надали першу медичну допомогу, зробили перев’язки. Пацієнт наразі перебуває в реанімації. Там від буде від 8 до 10 днів, а загалом у лікарні – щонайменше два тижні. Попереду у нього операції із пересадки шкіри.

“Важкий стан після опіку… Поки що тільки перев’язка і набір аналізів”, – повідомив лікар опікового центру Андрій Жирнов та додав, що також плануються операції з пересадки шкіри.

“До чоловіка також прибули криміналісти і представники Офісу президента. Криміналісти довго зібрали інформацію, спілкувалися з жінкою-лікарем, яка приймала Олександра… Вони винесли звідси у пакетах деякі речові докази”, – зазначив Владислав Кондратенко.

Цей допис уже прочитано 230 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: