Червоний Хрест допоможе підготувати до зими прихистки для переселенців на Львівщині

Львівська обласна організація Товариства Червоного Хреста України допомагатиме внутрішньо переміщеним особам та власникам домогосподарств, які їх прихистили на Львівщині.

Як повідомляє пресслужба Львівської ОВА, першочергово допомогу отримають ті прихистки та домогосподарства, де мешкає більше п’яти осіб.

Про це сьогодні, 15 вересня, домовились в межах зустрічі начальника Львівської ОВА Максима Козицького із т.в.о. голови Львівської обласної організації Товариства Червоного Хреста України Іваном Семераком. Участь у зустрічі взяли також радниця начальника Львівської обласної військової адміністрації Галина Бордун та провідний спеціаліст проєкту охорони здоров’я Алла Саченко.

Під час розмови сторони підписали Меморандум про співпрацю.

Іван Семерак наголосив, що підписання цього документа дозволяє фахово підійти до проблематики прихистків, де тимчасово мешкають переселенці, а також домогосподарств, які їх приймають.

«У Меморандумі є напрям щодо підготовки прихистків до зимового періоду. У співпраці з австрійським Червоним Хрестом плануємо фахово моніторити та надавати допомогу у вигляді компенсації за комунальні послуги, ведення поточних та капітальних ремонтів, сприяння в облаштуванні комунікацій таких як газо- та водопостачання, електроенергія. Це ремонти і утеплення домогосподарств чи прихистків», – зазначив Іван Семерак.

Організація допомагатиме і з дистрибуцією товарів, таких як теплі речі, постільна білизна, побутова техніка, обігрівачі та паливні матеріали.

«Першочергово ми допомагатимемо тим прихисткам, де мешкає значна кількість внутрішньо переміщених осіб, зокрема дітей. З боку обласної адміністрації організації будемо отримувати запити, де саме така допомога потрібна, аби своєчасно реагувати», – додав Іван Семерак.

Очільник області Максим Козицький зі свого боку запевнив, що усю необхідну інформацію адміністрація оперативно надаватиме та готова до співробітництва.

Т.в.о. голови Львівської обласної організації Товариства Червоного Хреста України також додав, що організація скерує фахівців для психосоціальної підтримки переселенців.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: