Home » Новини Львова » Червоноградська міська рада написала звернення до Зеленського з вимогою звільнити Віконського

Червоноградська міська рада написала звернення до Зеленського з вимогою звільнити Віконського

Червоноградська міська рада звернулася до президента, керівників ВР, СБУ та генпрокурора з приводу силового розгону ветеранів АТО/ООС та місцевих мешканців, які блокували вагони з вугіллям російського походження на залізничній станції в Соснівці. Про це йдеться у заяві опублікованій на Facebook-сторінці мерії.

Ми, депутати Червоноградської міської ради Львівської області, обурені фактом силового розгону 21 вересня 2019 року мирного протесту Ветеранів АТО/ООС та мешканців міста Соснівка щодо блокування перевезень на підприємства регіону вугілля російського походження.
Переконані, що дії працівників правоохоронних органів щодо затриманих учасників мирної акції є протизаконними та такими, що порушують Конституцію України та українське законодавство.
Застерігаємо, що будь-яка поява на території міста Соснівка осіб у «спецодязі» без розпізнавальних знаків та шевронів, нами депутатами Червоноградської міської ради та жителями міста буде розцінюватись як провокація.

Враховуючи вище наведене та підвищену соціальну напругу, яка спричинена неправомірними діями працівників підрозділів «ТОР» ГУ НП у Львівській області та «КОРД» ГУ НП у Київській області 21 вересня 2019 року на залізничній колії станції «Соснівка» вимагаємо :
1. За перевищення службових повноважень притягнути до відповідальності працівників «ТОР» ГУ НП у Львівській області та «КОРД» ГУ НП у Київській області. Звільнити начальника Національної поліції у Львівській області Василя Віконського. Та засудити протидії щодо громадян України, а саме мешканців Соснівки, учасників АТО/ООС, які відстоюють енергетичну безпеку України в цілому та виступають за забезпечення стабільного функціонування шахт України.
2. Припинити будь-які провадження щодо затриманих осіб та не переслідувати їх майбутньому. Забезпечити безпеку та охорону учасникам АТО/ООС та мешканців міста Соснівка Львівської області
3. Невідкладно прийняти на законодавчому рівні рішення щодо заборони торгівлі російським вугіллям.
4. Незалежною компанією, за участю громадськості провести аудит ПАТ «Львівська вугільна компанія». За наслідками аудиту розпочати процес націоналізації ПАТ «Львівської вугільної компанії».
5. До закінчення розслідування накласти арешт на вагони з вугіллям які містять російську абревіатуру та розміщенні на залізничній станції «Соснівка».

Цей допис уже прочитано 166 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: