Home » Новини Львова » Через підйом фондових ринків найбагатша людина Європи збагатилась на понад $11 млрд за добу

Через підйом фондових ринків найбагатша людина Європи збагатилась на понад $11 млрд за добу

Бернару Арно вдалось трохи «відбити» збитки

Через підйом фондових ринків найбагатша людина Європи збагатилась на понад $11 млрд за добу
Бернар Арно
фото www.flickr.com/photos/serbasembilan/6828718275

Від коливань на фондовому ринку протягом останніх тижнів найбільше постраждав найбагатший бізнесмен Європи, власник Louis Vuitton і Dior, Бернар Арно, втративши у фінансовому виражені більше, ніж будь-то у світі.

Як повідомляє Bloomberg, Арно заручився підтримкою свого конгломерату у боротьбі з поширенням коронавірусу, фінансуючи поставку мільйонів захисних масок у Францію від китайських постачальників та перетворивши парфумерну фабрику Dior за межами Орлеану на виробника дезінфектора для рук.

 

У вівторок, 24 березня, він отримав певне фінансове полегшення, коли світові акції підскочили на тлі оптимізму про прийняття масивного паркету стимулювання у США. Акції Christian Dior і LVMH виросли, і статки Арно збільшились на $11,3 млрд за день, що стало найбільшим результатом торгівлі за всю історію індексу Bloomberg Billionaires.

Коливання статків Арно,як пише видання, підкреслюють драматичну волатильність світових ринків, викликану вірусною панікою та чергуванням надій та песимізму стосовно втручання з боку держави. Після чотириденного зниження у вівторок промисловий індекс Dow Jones продемонстрував найбільше зростання з 1933 року.

Статки Воррена Баффета за останню добу збільшились на $6,5 млрд, Амансіо Ортеги – на $5,9 млрд.

Тим не менш, в цілому 500 найбагатших людей світу з початку року загалом втратили понад $1 тлрн.

 

Цей допис уже прочитано 109 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: