Home » Новини Львова » ЧЕРЕЗ ЛЬВІВ ЗАПУСТЯТЬ ПОТЯГ ДО ЯРЕМЧЕ ТА ПЕРЕМИШЛЯ.

ЧЕРЕЗ ЛЬВІВ ЗАПУСТЯТЬ ПОТЯГ ДО ЯРЕМЧЕ ТА ПЕРЕМИШЛЯ.

Запуск пасажирського поїзду з Одеси до Перемишля (Польща) та Яремчого відбудеться 10-го грудня.

Про це повідомляє Одеська залізниця. 

Поїзд №36/26-35/25 сполученням Одеса – Яремче, Перемишль курсуватиме щоденно. З Одеси поїзд вирушатиме о 18:26 і прибуватиме наступного дня до Яремчого об 11:36, до Перемишля о 9:45. З Перемишля до Одеси новий поїзд відправлятиметься о 18:09 за місцевим часом, а з Яремчого о 18:52 та прибуватиме до Одеси о 11:15 наступного дня. На шляху прямування передбачені зупинки у Львові, Тернополі, Хмельницькому, Жмеринці, Красному, Рудниці, Вапнярці та інших станціях.

«Взимку пасажири з Одеси зможуть без пересадок добратися до українських популярних гірськолижних курортів Яремче, Буковель, а також до Євросоюзу», – зазначив перший заступник директора регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» Павло Чекалов.

Також нагадуємо, що 30-го жовтня на першій платформі залізничного вокзалу станції Одеса-Головна відбулася урочиста зустріч першого рейсу нічного поїзда №12/11 Львів – Одеса. Особливістю даного поїду є те, що він сформований з вагонів, побудованих українським виробником цього року.

Цей допис уже прочитано 788 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: