Home » Новини України » Через коронавірус в Україні скасували низку податків і штрафів: хто не платитиме?

Через коронавірус в Україні скасували низку податків і штрафів: хто не платитиме?

В Україні Верховна Рада 359 голосами ухвалила рішення скасувати цілу низку податків і штрафів із 1 березня до 30 квітня 2020 року.

Відповідне рішення передбачене законопроєктом №2538, який 17 березня в цілому ухвалили народні депутати. Автори документу – народні депутати з різних фракцій: Данило Гетманцев («Слуга народу»), Андрій Ніколаєнко («Батьківщина») та інші.

  • штрафувати за порушення податкового законодавства з 1 березня до 30 квітня не будуть;
  • з 18 березня до 18 травня 2020-го заборонено проводити перевірки;
  • продовжено до 1 липня 2020 термін подачі річної декларації про майновий стан і доходи;
  • з 1 березня до 30 квітня не потрібно платити за землю;
  • з 1 березня до 30 квітня не потрібно платити податок на нежитлову нерухомість (це стосується і фізичних осіб, і підприємств).
  • з 1 березня по 30 квітня від ЄСВ звільнили всіх ФОП і тих, хто займається незалежною професійною діяльністю;

«Ухвалення цього законопроєкту дозволить забезпечити ефективні заходи нейтралізації негативних наслідків зниження економічної активності в країні і світі, мати наслідком поширення коронавірусної інфекції COVID-19», – впевнені автори законопроєкту.

Особам, які перебувають у спеціалізованих закладах охорони здоров’я, а також і на самоізоляції під контролем у зв’язку з проведенням заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), а також локалізацію та ліквідацію її спалахів та епідемій – виплачують 50 відсотків середньої заробітної плати (доходу) незалежно від страхового стажу.

Цей допис уже прочитано 73 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: