Через халатність лікарів помер батько ймовірно хворий на коронавірус. Історія сина, яка змусить задуматись

Користувач фейсбуку розповів, як через непрофесіоналізм лікарів помер його батько, який ймовірно був хворим на коронавірус. Однак лікарі так і не повідомили причину смерті чоловіка.

Тиждень тому в п’ятницю 27 березня помер наш батько, дідусь Тимура, а половина нашої родини зараз знаходиться в різних лікарнях західної України. Це страшна історія, яка не має до цих пір кінця.

Кожен день бачу рекомендації від МОЗ:
– не займайтеся самолікуванням, телефонуйте сімейного лікаря
– пацієнт загинув бо звернувся дуже пізно, не мовчіть про симптоми.

Так ось, хочу з вами поділитися деталями історії, яка розповідає не про рекомендації МОЗ, а про їх дії. Сподіваюся це посприяє тому, що б ви подзвонили своїм батькам, запитали, як у них здоров’я і у випадку якихось симптомів не мовчали.
Хронологія подій: 20 березня вранці ми дізналися від батьків:
– у мами третій день температура 38 і сильний кашель
– у батька температура незначна 37 з копійками вже п’ятий день
– у них був контакт з сім’єю з їх села Вовчковці, члени якої повернулися напередодні з Італії і «сидять вдома» з високою температурою. Наш головний крок по всіх рекомендацій був – звернення до сімейного лікаря. Сімейний лікар по телефону проконсультувала батьків при цьому запевнила їх, що в їх симптомах немає нічого страшного і порадила пити чай і більше води. Прийняти вона їх не може, так як хворіє сама вдома. У госпіталізації, на її думку, не було необхідності, тому що симптоми не значні.

2. Наступний крок дзвінок в 103, де нам відмовили в госпіталізації, телефонуйте до сімейного лікаря. 3. Батьки звернулися до своїх знайомих і поїхали в інфекційну лікарню, де їх погодилися прийняти. Лікар їх послухав і дала висновок:
– у мами сильні хрипи, прописала антибіотики, лягати в лікарню не обов’язково, ви можете антибіотики приймати вдома
– тато здоровий.
Батьки вирушили додому … ні аналізів, ні рентгена, нічого!

4. Ми звернулися за всіма можливими гарячих ліній в обід 20 березня, це: – гаряча лінія «НСЗУ» – гаряча лінія «Covid-19 в Івано-Франківській області» – гаряча лінія «МОЗ»

Всі говорили одне і теж: «Ви зробили все правильно, ваших батьків повинні особисто оглянути і потенційно госпіталізувати, спілкуйтеся з сімейним лікарем ». На наші коментарі, що цього не відбувається, сімейний лікар сама хворіє вдома і не може оглянути батьків, а інших лікарів немає, але нових рад від гарячої лінії не було: «Дзвоніть до сімейного лікаря. Ми працюємо по чіткій інструкції і такого у нас не прописано ». Упевнений, всі лінії записуються і можна підняти всі розмови, де ми в тому числі говорили про потенційно інфіковану сім’ю, члени якої повернулися з Італії.

5. Завдяки нашій наполегливості і відгуку главлікаря Снятинської лікарні, який є керівником сімейного лікаря батьків, нам дали добро на госпіталізацію мами. Приїхала швидка і її забрали в «КОЛОМИЙСЬКУ РАЙОННУ ІНФЕКЦІЙНУ ЛІКАРНЮ»

6. У вівторок, 24 березня ми дізналися від батька дві новини: – вся сім’я, про яку ми говорили, госпіталізували в лікарню в Івано-Франківськ з підозрою на короновірус. Про що ми повідомили лікаря мами, але для нього це була вже не новина, так як це було ще кілька днів тому.

– стан батька почаВ трохи погіршуватися, температура піднімалася, але не доходила до 38. Про це він знову повідомив сімейного лікаря, яка так само, як і раніше по телефону йому поставила діагноз, приписала таблетки, порадила пити гарячий чай і більше води. Це все. Госпіталізувати батька вона не вважала за потрібне.
7. Через 5 днів в лікарні, у мами стан не змінювася. І ми почали піднімати кого тільки могли з метою звернути на неї увагу і зробити мамі тест на короновірус. Нескінченні дзвінки принесли свої плоди, за інформацією лікаря мазок у мами взяли і паралельно їй зробили експрес-тест.

Після негативного експрес-тесту лікар мами вирішив поскаржитися нам «що ваша мама просто симулює свій стан, так як їй, мабуть, не вистачає уваги».

8. 27 березня ми все ще чекали результатів маминого тесту ПЛР, коли в обід пролунав дзвінок щодо дезінфекції будинку батьків. Ми подзвонили батькові і дізналися, що він в Коломиї в лікарні і його забирають в Івано-Франківськ. Йому було дуже важко говорити і сказав, що передзвонить. Лікарі з Коломиї нам повідомили про дуже важкий стан батька. І через годину ми дізналися, що батько помер в машині швидкої машині, не доїхавши до лікарні Івано-Франківська.
Все сталося дуже швидко, буквально за пару годин.

9. У цей же вечір після новини про батька, лікуючий лікар мами повідомив що тест ПЛР мамі не зробили, вони не вважають, що це необхідно після експрес-тесту, обдуривши нас! Послалися на те, що вони переплутали і інформували нас не вірно. При цьому як нам відомо вже за день до цього випадку було відомо, що у госпіталізованої сім’ї з якими контактували батьки з їх села підтвердили короновірус.

10. У суботу 28 березня мамі зробили тест ПЛР рано вранці і ще один експрес-тест. Днем експрес-тест показав результат негативний, а ввечері прийшли результати тесту ПЛР, які були позитивні. Маму забрали в лікарню в Івано-Франківськ.

Назву вам ряд фактів, які найважливіші в нашій історії і саме з них можна робити якісь висновки:

1. На наступний день після смерті батька нам стало відомо, що «Центральна клінічна лікарня м.Коломия» передала в «КОЛОМИЙСЬКУ  РАЙОННУ ІНФЕКЦІЙНУ ЛІКАРНЮ» апарат штучної вентиляції легенів і зробила це ще тиждень тому (близько 20 березня). І до цього часу його не відкрили, не навчили персонал користуватися і навіть рядовий персонал не знав про його наявность. Байдужість до хворих, і надія на те що пронесе, напевно то що було в голові головного лікаря. Можливо, наявність даного апарату в робочому стані, могло зберегти життя нашого батька.

2. Коли батько вступив в Коломию, лікарі бачили його важкий стан і не відправили в реанімацію в цьому ж місті, де є апарати ШВЛ в робочому стані, а відправляють в Івано-Франківськ, місто в 60 км один від одного.

3. Сімейний лікар є некомпетентним, який сприяє самолікуванню. Без розуміння історії хвороби, будь-яких аналізів і навіть особистого огляду призначає препарати наосліп і радить пити чай. А після смерті батька з’ясувалося, що сімейний лікар боїться оглядати пацієнтів так як хворі, можуть бути дійсно зараженими на короновірус, а у неї немає захисного костюма.
І як нам відомо сімейний лікар на своїй позиції і далі роздає подібні поради іншим потенційно зараженим.

4. Про сім’ю сусідів, яка була потенційно інфікована і перебувала на стаціонарі, лікарі знали ще 22-23 березня. Маючи звернення від інших людей, які були з ними в контакті ніхто ніяк не відреагував, не відправили на госпіталізацію, і навіть не зробили тести тим хто був вже госпіталізований.

5. Батько помер 27 березня близько 18:00. Тільки через добу ми змогли з’ясувати, де знаходиться його тіло, кожен лікар з ким ми контактували говорили Снятин, Коломия, Івано-Франківськ. Ми відразу наполягали на тесті у батька, щоб встановити вірус і визначити причину смерті. Вже тиждень ми не можемо забрати батька так як тест перші три дні навіть ніхто не брав, а результати давати ніхто не поспішає. В Івано-Франківську відмовилися йому робити тест, після чого довелося тіло перевозити в Коломию для подальших дій.
Якби ми не наполягали на тесті батькові, то його смерть б списали на звичайну пневмонію. А скільки таких смертей від пневмонії по Україні? Це вам не 23 людини як на даний момент за інформацією МОЗ.

6. Брат з сім’єю перебуває з 28 березня в лікарні, пройшов тиждень, результатів тестів немає. Куди вже поспішати, вірно?
І як це взагалі в період пандемії час роботи лабораторії 5 днів в тиждень?

7. Експрес-тести «до одного місця» і не показують правильного результату. Коли мама поступила її приймали в спец костюмах, після негативного експрес-тесту з нею всі лікарі і медсестри спілкувалися без костюма, а після інформації про батька знову почали приходити в костюмах. Так скільки ж людей вона могла заразити за цей час, скільки лікарів або сусідів по палаті заразилися?

8. Гарячі лінії тільки інформують про те, що потрібно звернеться до сімейного лікаря і ніхто не може підказати, як діяти в нестандартній ситуації. Я просив взяти мої контакти, все уточнити і повернуться з відповіддю пізніше, в чому мені відмовили. “Максимум, що ми можемо – це записувати скарги на когось із лікарів”:, – сказали мені.
Ми дуже вдячні всім лікарям, які знаходяться на своїй роботі майже цілодобово і боряться за життя інфікованих!
Але некомпетентні люди не повинні бути в цьому ланцюжку охорони здоров’я. Ми віримо в те, що смерть нашого батька буде не просто черговою смертю під час пандемії, а все зможуть зробити з вищесказаного висновки і це допоможе іншим інфікованим, а державні установи проведуть роботу зі своїм персоналом і переглянуть процеси. А також, що люди, почувши цю історію, будуть боротися за своє життя, а не сидіти вдома і пити чай за рекомендацією сімейного лікаря.

Друзі, велике прохання до вас, зведіть свої контакти з близькими і знайомими до мінімуму. А кому доводиться працювати в цей непростий час, бережіть себе і будьте здорові! – пише Дмитро.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 210 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: